Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ECL25US05-E
ECL25US05-E
ECL25US05-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECL25US05-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECL25US05-E
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 25W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECL25US05-E Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2197 pcs Φύλλο δεδομένων ECL Series, 5-30W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.33 lb (149.69g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm) Σειρά ECL
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-2504 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
κανονισμός φορτίο ±1% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 78% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A εγκρίσεις CE, cURus, TUV