Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ECL15UT03-P
ECL15UT03-P
ECL15UT03-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECL15UT03-P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECL15UT03-P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECL15UT03-P Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3422 pcs Φύλλο δεδομένων ECL Series, 5-30W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.088 lb (39.92g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -15V
Τάσης - Έξοδος 2 15V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.44" L x 1.21" W x 0.96" H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm) Σειρά ECL
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-1186 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
κανονισμός φορτίο ±1% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A, 150mA, 150mA εγκρίσεις CSA, cUL, EN, IEC, UL