Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ECL15US48-P
ECL15US48-P
ECL15US48-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECL15US48-P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECL15US48-P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 15W PCB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECL15US48-P Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 15W PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3689 pcs Φύλλο δεδομένων ECL Series, 5-30W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.07 lb (31.75g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.44" L x 1.21" W x 0.96" H (62.0mm x 30.7mm x 24.4mm) Σειρά ECL
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks κανονισμός φορτίο 1%
κανονισμός γραμμή ±0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 320mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 320mA