DNR120TS12
DNR120TS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DNR120TS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DNR120TS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 120W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DNR120TS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1068 pcs Φύλλο δεδομένων DNR120-960TS Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 340 ~ 575 VAC (3PH) Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.39" L x 2.93" W x 4.87" H (111.3mm x 74.3mm x 123.6mm) Σειρά DNR120
Ισχύς (Watts) 120W Αλλα ονόματα 1470-3043
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 10A 340 ~ 575 VAC (3PH) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A εγκρίσεις -