DNR10US15
DNR10US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DNR10US15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DNR10US15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DNR10US15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4306 pcs Φύλλο δεδομένων DNR Series, 5-60 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm) Σειρά DNR
Ισχύς (Watts) 10W Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 76% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 670mA 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 670mA εγκρίσεις CE