DNR120AS48-I
DNR120AS48-I
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DNR120AS48-I με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DNR120AS48-I
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 120W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DNR120AS48-I Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1584 pcs Φύλλο δεδομένων DNR Series, 120-480 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.57" L x 2.50" W x 4.92" H (116.0mm x 63.5mm x 125.0mm) Σειρά DNR
Ισχύς (Watts) 120W Αλλα ονόματα 1470-1090
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A εγκρίσεις CE