AKM65US15
AKM65US15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AKM65US15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AKM65US15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DSKTP ADPTR 15V LEVEL VI
Product parameter
Αριθμός μέρος AKM65US15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DSKTP ADPTR 15V LEVEL VI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3225 pcs Φύλλο δεδομένων AKM65 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.92" L x 2.45" W x 1.33" H (125.0mm x 62.2mm x 33.8mm)
Σειρά AKM65 (65W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 65W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Αλλα ονόματα 1470-4453
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 15V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.3A καλώδιο Μήκος 39.4" (1.00m)