AKM65US12C2
AKM65US12C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AKM65US12C2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AKM65US12C2
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DSKTP ADPTR 12V LEVEL VI
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AKM65US12C2 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DSKTP ADPTR 12V LEVEL VI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3696 pcs Φύλλο δεδομένων AKM65 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.92" L x 2.45" W x 1.33" H (125.0mm x 62.2mm x 33.8mm)
Σειρά AKM65 (65W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 65W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Αλλα ονόματα 1470-4458
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 12V 65W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.42A καλώδιο Μήκος 39.4" (1.00m)
εγκρίσεις CB, CE, CSA, TUV, UL εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
AKM65US24C2 Image
  • Μέρος#:AKM65US24C2
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC DSKTP ADPTR 24V LEVEL VI
  • Σε απόθεμα:3728
AKM45US12C2 Image
  • Μέρος#:AKM45US12C2
  • Περιγραφή:XP POWER, EXTERNAL AC-DC PSU, 45
  • Σε απόθεμα:3896
AKM65US12 Image
  • Μέρος#:AKM65US12