AKM45US24C2
AKM45US24C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AKM45US24C2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AKM45US24C2
Product parameter
Αριθμός μέρος AKM45US24C2 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 3918 pcs Φύλλο δεδομένων AKM45 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.81" L x 2.02" W x 1.24" H (122.2mm x 51.3mm x 31.5mm)
Σειρά AKM45 (45W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 48W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Αλλα ονόματα 1470-4641
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8, Polarized Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 24V 48W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A καλώδιο Μήκος 39.4" (1.00m)