NHN1.75BK25
NHN1.75BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά NHN1.75BK25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος NHN1.75BK25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1-3/4" X 25' BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος NHN1.75BK25 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 2154 pcs Φύλλο δεδομένων Gorilla Sleeve DatasheetGorilla Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.050" (1.27mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Gorilla Sleeve®
Αλλα ονόματα 1030-1108
NHN175BK25
Θερμοκρασία λειτουργίας -60°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyamide Monofilament, Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Προστασία υγρών Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Clean Cut ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ UV Resistant
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.750" (44.45mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 2.000" (50.80mm) Χρώμα Black