NHN1.50BK
NHN1.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά NHN1.50BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος NHN1.50BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1.5" X 100' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 736 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος NHN1.50BK Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1.5" X 100' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 736 pcs Φύλλο δεδομένων Gorilla Sleeve DatasheetGorilla Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.050" (1.27mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Gorilla Sleeve®
Αλλα ονόματα 1030-1312
NHN1.50BK-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -60°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyamide Monofilament, Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Προστασία υγρών Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Μήκος 100' (30.48m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Clean Cut ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ UV Resistant
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.500" (38.10mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 1.750" (44.45mm) Χρώμα Black