NHN0.50BK100
NHN0.50BK100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά NHN0.50BK100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος NHN0.50BK100
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1/2" X 100' BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος NHN0.50BK100 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 1543 pcs Φύλλο δεδομένων Gorilla Sleeve DatasheetGorilla Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.050" (1.27mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Gorilla Sleeve®
Αλλα ονόματα 1030-1104
NHN050BK100
Θερμοκρασία λειτουργίας -60°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyamide Monofilament, Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Προστασία υγρών Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Μήκος 100' (30.48m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Clean Cut ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ UV Resistant
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.500" (12.70mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.625" (15.88mm) Χρώμα Black