HTN0.50TB100
HTN0.50TB100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HTN0.50TB100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HTN0.50TB100
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1/2" X 100' BLACK/WHITE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 605 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HTN0.50TB100 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 605 pcs Φύλλο δεδομένων Halar® Catalog PageHalar® Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.028" (0.71mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Halar®
Αλλα ονόματα 1030-1296
HTN0.50TB100-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -75°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL VW-1
Προστασία υγρών Gasoline Resistant Μήκος 100' (30.48m)
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.500" (12.70mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.750" (19.05mm) Χρώμα Black, White