HTN0.25TB
HTN0.25TB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HTN0.25TB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HTN0.25TB
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1/4" X 1000' BLACK/WHT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 219 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HTN0.25TB Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 219 pcs Φύλλο δεδομένων Halar® Catalog PageHalar® Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.028" (0.71mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Halar®
Αλλα ονόματα 1030-1292
HTN0.25TB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -75°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL VW-1
Προστασία υγρών Gasoline Resistant Μήκος 1000' (304.80m)
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.250" (6.35mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.438" (11.13mm) Χρώμα Black, White