HTN1.75TB30
HTN1.75TB30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HTN1.75TB30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HTN1.75TB30
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1-3/4" X 30' BLACK/WHT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 532 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HTN1.75TB30 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 532 pcs Φύλλο δεδομένων Halar® Catalog PageHalar® Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.028" (0.71mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Halar®
Θερμοκρασία λειτουργίας -75°C ~ 150°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Προστασία υγρών Gasoline Resistant
Μήκος 30.00' (9.14m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.750" (44.45mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 2.750" (69.85mm)