DWT1.75BK25
DWT1.75BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DWT1.75BK25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DWT1.75BK25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1-3/4" X 25' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 752 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DWT1.75BK25 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 752 pcs Φύλλο δεδομένων Turtle Wrap Spec SheetTurtle Wrap Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.020" (0.51mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Turtle Wrap™
Αλλα ονόματα 1030-1450
DWT1.75BK25-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 121°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Nylon, Neoprene Coated Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Προστασία υγρών Fluid Resistant, Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Μήκος 25.00' (7.62m)
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.750" (44.45mm)