DWT1.50BK25
DWT1.50BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DWT1.50BK25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DWT1.50BK25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 901 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DWT1.50BK25 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 901 pcs Φύλλο δεδομένων Turtle Wrap Spec SheetTurtle Wrap Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.020" (0.51mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Turtle Wrap™
Αλλα ονόματα 1030-1449
DWT1.50BK25-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 121°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Nylon, Neoprene Coated Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Προστασία υγρών Fluid Resistant, Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Μήκος 25.00' (7.62m)
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.500" (38.10mm)