DWT1.50BK
DWT1.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DWT1.50BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DWT1.50BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 150' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 96 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DWT1.50BK Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1.5" X 150' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96 pcs Φύλλο δεδομένων Turtle Wrap Spec SheetTurtle Wrap Catalog
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.020" (0.51mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Turtle Wrap™
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 121°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Nylon, Neoprene Coated
Μήκος 150' (45.72m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ UV Resistant Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.500" (38.10mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη -
Χρώμα Black Προστασία από τριβή Abrasion Resistant
Σχετικά προϊόντα
DWT2655XP Image
  • Μέρος#:DWT2655XP
  • Κατασκευαστές:Tripp Lite
  • Περιγραφή:TV WALL MOUNT
  • Σε απόθεμα:1270
DWT3.00BK Image
  • Μέρος#:DWT3.00BK
  • Κατασκευαστές:Techflex
  • Περιγραφή:SELF WRAP 3" X 150' BLACK
  • Σε απόθεμα:57
DWT1.50BK25 Image
  • Μέρος#:DWT1.50BK25
  • Περιγραφή:SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK