DWG2.50BK25
DWG2.50BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DWG2.50BK25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DWG2.50BK25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 2.5" X 25' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 369 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DWG2.50BK25 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 2.5" X 25' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 369 pcs Φύλλο δεδομένων Gator Wrap CatalogGator Wrap Spec Sheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.050" (1.27mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Gator Wrap™
Αλλα ονόματα 1030-1441
DWG2.50BK25-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -51°C ~ 121°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Προστασία υγρών Petroleum Resistant, Water Resistant Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 2.500" (63.50mm)