DWG1.75BK
DWG1.75BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DWG1.75BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DWG1.75BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1-3/4" X 75' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 114 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DWG1.75BK Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 114 pcs Φύλλο δεδομένων Gator Wrap CatalogGator Wrap Spec Sheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.050" (1.27mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Gator Wrap™
Θερμοκρασία λειτουργίας -51°C ~ 121°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Προστασία υγρών Petroleum Resistant, Water Resistant
Μήκος 75.00' (22.86m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας - Χαρακτηριστικά Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.750" (44.45mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη -