DWG4.50BK
DWG4.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DWG4.50BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DWG4.50BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 4.5" X 75' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 70 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DWG4.50BK Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 4.5" X 75' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70 pcs Φύλλο δεδομένων Gator Wrap CatalogGator Wrap Spec Sheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.050" (1.27mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Gator Wrap™
Θερμοκρασία λειτουργίας -51°C ~ 121°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Προστασία υγρών Petroleum Resistant, Water Resistant
Μήκος 75.00' (22.86m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας - Χαρακτηριστικά Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 4.500" (114.30mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη -