Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > EWT100JB5K00
EWT100JB5K00
EWT100JB5K00
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EWT100JB5K00 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EWT100JB5K00
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 5K OHM 5% 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EWT100JB5K00 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 5K OHM 5% 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8510 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSWT, EWT Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm)
Σειρά EWT Λειτουργία του πίνακα 5 kOhms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Αλλα ονόματα EWT 100 5K 5% B