Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > EWT225JB10K0
EWT225JB10K0
EWT225JB10K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EWT225JB10K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EWT225JB10K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EWT225JB10K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 10K OHM 5% 225W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4650 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSWT, EWT Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.126" Dia x 10.512" L (28.60mm x 267.00mm)
Σειρά EWT Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 225W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Αλλα ονόματα EWT 225 10K 5% B