Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > EWT100JB150R
EWT100JB150R
EWT100JB150R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EWT100JB150R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EWT100JB150R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 150 OHM 5% 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EWT100JB150R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CHAS MNT 150 OHM 5% 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5836 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSWT, EWT Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm)
Σειρά EWT Λειτουργία του πίνακα 150 Ohms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Αλλα ονόματα EWT 100 150 5% B