PQ25VB8M2FZ
PQ25VB8M2FZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ25VB8M2FZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ25VB8M2FZ
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ25VB8M2FZ Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 93955 pcs Φύλλο δεδομένων PQ25VB8M2FZ, PQ25VB012FZ
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) 25V
Τάση - Εισόδου (Max) 27V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Formed Leads
PSRR 55dB (120Hz) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-1726-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 25 V 800mA TO-220-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 7mA
Τρέχουσες - εξόδου 800mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable