PQ20WZ5U
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ20WZ5U με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | PQ20WZ5U |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharp Microelectronics |
| Περιγραφή | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | PQ20WZ5U | Κατασκευαστής | Sharp Microelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) | Απόκλιση τάσης (μέγιστο) | 0.5V @ 300mA |
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 3V | Τάσης - εξόδου (Max) | 20V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 24V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SC-63 |
| Σειρά | - | Χαρακτηριστικά προστασίας | Over Current, Over Temperature |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) | Τύπος εξόδου | Adjustable |
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive | Αλλα ονόματα | 425-1724-2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 80°C | Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Λεπτομερής περιγραφή | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA SC-63 |
| Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) | 8mA | Τρέχουσες - εξόδου | 500mA |