Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > PQ20WZ51
PQ20WZ51
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ20WZ51 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ20WZ51
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ20WZ51 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4028 pcs Φύλλο δεδομένων PQ20WZ51, PQ20WZ11
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3V Τάσης - εξόδου (Max) 20V
Τάση - Εισόδου (Max) 24V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-63
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-1724-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA SC-63
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA