PQ015ENA1ZPH
PQ015ENA1ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ015ENA1ZPH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ015ENA1ZPH
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 1A SC63
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ015ENA1ZPH Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 1A SC63 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109330 pcs Φύλλο δεδομένων PQxxxENA1ZPH Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-63
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-2619-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A SC-63
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA Τρέχουσες - εξόδου 1A