PQ015EF02SZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ015EF02SZH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ015EF02SZH
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 2A TO220-4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ015EF02SZH Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 2A TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4741 pcs Φύλλο δεδομένων PQyyyEF02SZH Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A TO-220-4 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA
Τρέχουσες - εξόδου 2A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable