PQ015EH02ZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PQ015EH02ZZH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PQ015EH02ZZH
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 2A TO263
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PQ015EH02ZZH Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 2A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4149 pcs Φύλλο δεδομένων PQyyyEH02ZyH Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 60dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 425-2222-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A TO-263
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 2mA Τρέχουσες - εξόδου 2A