Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδήγησε οδήγησης > SC600CIMSTRT
SC600CIMSTRT
SC600CIMSTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC600CIMSTRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC600CIMSTRT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC600CIMSTRT Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54089 pcs Φύλλο δεδομένων SC600
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 2.5V
Τάση - Προμήθεια (Max) 6.5V Τάσης - Έξοδος 5V
Τύπος DC DC Regulator τοπολογία Switched Capacitor (Charge Pump)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά mAhXLife™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα 650kHz
dimming - Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 60mA 10-MSOP
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 60mA εφαρμογές Backlight
Σχετικά προϊόντα
SC600AIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600AIMLTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD
  • Σε απόθεμα:68488
SC616CP-BTR Image
SC600BIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600BIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MLPD
  • Σε απόθεμα:54700
SC616CPR Image
SC600 Image
SC616CPNR Image
  • Μέρος#:SC606AIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 32MA 16MLP
SC600CIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600CIMLTRT
  • Μέρος#:SC603IMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 200MA 10MLP
SC600AIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600AIMSTRT
SC600 Image
  • Μέρος#:SC600
  • Κατασκευαστές:FLIR
  • Περιγραφή:COUNTING SCALE/BALANCE
  • Σε απόθεμα:191
SC600DIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600DIMSTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP
SC616CP Image
SC600DIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600DIMLTRT
SC600BIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600BIMSTRT
  • Μέρος#:SC6
  • Κατασκευαστές:B+B SmartWorx, Inc.
  • Περιγραφή:TB DIN 35A 600V 8AWG 100PC
  • Μέρος#:SC613IMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 140MA 10MLP