Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδήγησε οδήγησης > SC600CIMLTRT
SC600CIMLTRT
SC600CIMLTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC600CIMLTRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC600CIMLTRT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC600CIMLTRT Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66833 pcs Φύλλο δεδομένων SC600
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 2.5V
Τάση - Προμήθεια (Max) 6.5V Τάσης - Έξοδος 5V
Τύπος DC DC Regulator τοπολογία Switched Capacitor (Charge Pump)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MLPD (3x3) Σειρά mAhXLife™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-VFDFN Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Switch (s) Yes
Συχνότητα 650kHz dimming -
Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 60mA 10-MLPD (3x3) Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 60mA
εφαρμογές Backlight
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC6
  • Κατασκευαστές:B+B SmartWorx, Inc.
  • Περιγραφή:TB DIN 35A 600V 8AWG 100PC
  • Σε απόθεμα:5820
SC600CIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600CIMSTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP
  • Σε απόθεμα:54089
SC616CPR Image
  • Μέρος#:SC613IMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 140MA 10MLP
SC616CP-BTR Image
SC600BIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600BIMSTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP
SC616CPNR Image
  • Μέρος#:SC603IMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 200MA 10MLP
SC600DIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600DIMSTRT
SC600DIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600DIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MLPD
SC600 Image
  • Μέρος#:SC600
  • Κατασκευαστές:FLIR
  • Περιγραφή:COUNTING SCALE/BALANCE
  • Σε απόθεμα:191
SC600AIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600AIMSTRT
SC600AIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600AIMLTRT
SC600BIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600BIMLTRT
SC600 Image
  • Μέρος#:SC606AIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 32MA 16MLP