Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδήγησε οδήγησης > SC600AIMSTRT
SC600AIMSTRT
SC600AIMSTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC600AIMSTRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC600AIMSTRT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC600AIMSTRT Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70582 pcs Φύλλο δεδομένων SC600
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 2.5V
Τάση - Προμήθεια (Max) 6.5V Τάσης - Έξοδος 5V
Τύπος DC DC Regulator τοπολογία Switched Capacitor (Charge Pump)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-MSOP Σειρά mAhXLife™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Switch (s) Yes
Συχνότητα 650kHz dimming -
Λεπτομερής περιγραφή LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 60mA 10-MSOP Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 60mA
εφαρμογές Backlight
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC613IMLTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 140MA 10MLP
  • Σε απόθεμα:46067
SC600DIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600DIMSTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP
  • Σε απόθεμα:61369
SC600AIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600AIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD
SC600DIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600DIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MLPD
SC600 Image
  • Μέρος#:SC600
  • Κατασκευαστές:FLIR
  • Περιγραφή:COUNTING SCALE/BALANCE
  • Σε απόθεμα:191
  • Μέρος#:SC603IMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 200MA 10MLP
  • Μέρος#:SC6
  • Κατασκευαστές:B+B SmartWorx, Inc.
  • Περιγραφή:TB DIN 35A 600V 8AWG 100PC
SC600BIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600BIMLTRT
  • Μέρος#:SC606AIMLTRT
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER RGLTR 32MA 16MLP
SC600CIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600CIMSTRT
SC616CP Image
SC600 Image
SC616CPR Image
SC616CP-BTR Image
SC600BIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC600BIMSTRT
SC616CPNR Image
SC600CIMLTRT Image
  • Μέρος#:SC600CIMLTRT