Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > TN1515-600B
TN1515-600B
TN1515-600B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TN1515-600B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TN1515-600B
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC SCR 15A 600V DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TN1515-600B Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC SCR 15A 600V DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98708 pcs Φύλλο δεδομένων TN1515-600B
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Σειρά -
SCR Τύπος Standard Recovery Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR 600V 15A Standard Recovery Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 15A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 9.5A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 5µA Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 150A, 165A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 40mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 15mA