Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > TN1215-600G
TN1215-600G
TN1215-600G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TN1215-600G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TN1215-600G
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SCR 12A 15MA 600V D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TN1215-600G Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SCR 12A 15MA 600V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73700 pcs Φύλλο δεδομένων TN1215, TYNx12 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά -
SCR Τύπος Standard Recovery Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα 497-6768-5
TN1215-600G-ND
TN1215600G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR 600V 12A Standard Recovery Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 8A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 5µA Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 140A, 145A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 30mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 15mA