Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs > TN1215-600H
TN1215-600H
TN1215-600H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TN1215-600H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TN1215-600H
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SCR 12A 15MA 600V IPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TN1215-600H Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή SCR 12A 15MA 600V IPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65215 pcs Φύλλο δεδομένων TN1215, TYNx12 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V
Τάσης - μέλος Off 600V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I-PAK Σειρά -
SCR Τύπος Standard Recovery Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Αλλα ονόματα 497-12718-5
TN1215-600H-ND
TN1215600H
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole I-PAK
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 8A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 5µA Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 110A, 115A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 40mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 15mA