STS4NF100
STS4NF100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STS4NF100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STS4NF100
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 4A 8-SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STS4NF100 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 4A 8-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5344 pcs Φύλλο δεδομένων STS4NF100
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 2A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 497-8043-2
STS4NF100-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 870pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 41nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 4A (Tc) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SO
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)