STS4DNF30L
STS4DNF30L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STS4DNF30L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STS4DNF30L
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 30V 4A 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STS4DNF30L Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 30V 4A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106394 pcs Φύλλο δεδομένων STS4DNF30L
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 2A, 10V Ισχύς - Max 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 497-5251-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 330pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 9nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 4A 2W Surface Mount 8-SO Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4A