STS4DNF60
STS4DNF60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STS4DNF60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STS4DNF60
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STS4DNF60 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35521 pcs Φύλλο δεδομένων STS4DNF60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 2A, 10V Ισχύς - Max 2W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα 497-8041-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 10nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 4A 2W Surface Mount 8-SO Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4A