Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS20M60ST
STPS20M60ST
STPS20M60ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS20M60ST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS20M60ST
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS20M60ST Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81175 pcs Φύλλο δεδομένων STPS20M60S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 20A Τάσης - Ανάλυση TO-220AB
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση TO-220-3 Άλλα ονόματα 497-12298
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή STPS20M60ST Διευρυμένη περιγραφή Diode Schottky 60V 20A Through Hole TO-220AB
Διαμόρφωση δίοδος 125µA @ 60V Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A TO220AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 565mV @ 20A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 60V
Χωρητικότητα @ VR, F 150°C (Max)