Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS20M60SR
STPS20M60SR
STPS20M60SR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS20M60SR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS20M60SR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A I2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS20M60SR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A I2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57834 pcs Φύλλο δεδομένων STPS20M60S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 565mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή I2PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Αλλα ονόματα 497-12297 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 20A Through Hole I2PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 125µA @ 60V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A Χωρητικότητα @ VR, F -