Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS20M60SG-TR
STPS20M60SG-TR
STPS20M60SG-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS20M60SG-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS20M60SG-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS20M60SG-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54256 pcs Φύλλο δεδομένων STPS20M60S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 565mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-12296-6 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 60V 20A Surface Mount D²PAK
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 125µA @ 60V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 20A