Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGW15M120DF3
STGW15M120DF3
STGW15M120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGW15M120DF3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGW15M120DF3
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 1200V 30A 259W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGW15M120DF3 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 1200V 30A 259W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20601 pcs Φύλλο δεδομένων STGW(A)15M120DF3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 15A Test Condition 600V, 15A, 22 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 26ns/122ns εναλλαγή Ενέργειας 550µJ (on), 850µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 270ns Ισχύς - Max 259W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-15057-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 226nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 30A