Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGW10M65DF2
STGW10M65DF2
STGW10M65DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGW10M65DF2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGW10M65DF2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGW10M65DF2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 62718 pcs Φύλλο δεδομένων STGW10M65DF2 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 10A Test Condition 400V, 10A, 22 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 19ns/91ns εναλλαγή Ενέργειας 120µJ (on), 270µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά M
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 96ns Ισχύς - Max 115W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-16969 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 28nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 650V 20A 115W Through Hole TO-247
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 40A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20A