Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGW15H120DF2
STGW15H120DF2
STGW15H120DF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGW15H120DF2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGW15H120DF2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT H-SERIES 1200V 15A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGW15H120DF2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT H-SERIES 1200V 15A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23236 pcs Φύλλο δεδομένων STGW15H120DF2
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 15A Test Condition 600V, 15A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 23ns/111ns εναλλαγή Ενέργειας 380µJ (on), 370µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 231ns Ισχύς - Max 259W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-14712-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 67nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 1200V 30A 259W Through Hole TO-247
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 60A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 30A