STF10N60DM2
STF10N60DM2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STF10N60DM2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STF10N60DM2
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP.,
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STF10N60DM2 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP., Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68889 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureSTF10N60DM2 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Σειρά MDmesh™ DM2
Rds On (Max) @ Id, Vgs 530 mOhm @ 4A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 25W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα 497-16959 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 529pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 8A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)