STF100N10F7
STF100N10F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STF100N10F7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STF100N10F7
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N CH 100V 45A TO-220FP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STF100N10F7 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N CH 100V 45A TO-220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74685 pcs Φύλλο δεδομένων STx100N10F7 DataSheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Σειρά DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 22.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 30W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα 497-13830-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4369pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 61nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 45A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)