STF10LN80K5
STF10LN80K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STF10LN80K5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STF10LN80K5
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 8A TO-220FP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STF10LN80K5 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 8A TO-220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Σειρά MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 630 mOhm @ 4A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 25W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack
Αλλα ονόματα 497-16499-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 427pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 8A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)