STB16NM50N
STB16NM50N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STB16NM50N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STB16NM50N
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 15A D2PAK
Product parameter
Αριθμός μέρος STB16NM50N Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 15A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38119 pcs Φύλλο δεδομένων STx16NM50N
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 7.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-7938-2
STB16NM50N-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 38nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 15A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount D2PAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)