STB16NF25
STB16NF25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STB16NF25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STB16NF25
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
Product parameter
Αριθμός μέρος STB16NF25 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74320 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 30A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4490pF @ 12V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 40nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 14.5A (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 14.5A (Tc)